четверг, 2 апреля 2020 г.
четверг, 2 апреля 2020 г.
вторник, 31 марта 2020 г.
понедельник, 30 марта 2020 г.
Запускаю челенж аби карантин тривав весело та із користю пропоную танцювати і ділитися відео з нами #карантинНЕканікули
НУ ЩО ,"ТРІУМФ" ВИ ГОТОВІ ?
пятница, 27 марта 2020 г.
Сучасний танець
Шановні вихованці, пропоную згадати значення що ,таке сучасний танець ,яким він повинен бути та які види сучасного танцю існують.
Сучасний Танець - це танець, в якому людина і її душа через рухи, вільно висловлюють свої почуття, емоції, переживання та прагнення, без яких або рамок і обмежень.
Сучасний танець - це з'єднання могутності душі і досконалості тіла, а краще виконання сучасного танцю - це досконале володіння власним тілом і здатність з його допомогою виразити будь-який рух своєї душі, відтінки почуттів, свої думки і переживання, так що тебе будуть розуміти мільйони, і відчувати те, що відчуваєш ти, танцюючи на сцені. Навіть за тисячу кілометрів дивлячись танець по телевізору.
Найкращий сучасний танець - це ще й абсолютне злиття з музикою, адже саме вона дає танцю його Дух, а гарний танцюрист своїм тілом, своєю енергією цю музику грає так, як ніби він її джерело.
При цьому сучасний танець, хоч і може бути абсолютно вільним і непередбачуваним, але він не повинен бути позбавлений естетики рухів, і прямування певним законам. Яким має бути рух або положення тіла, щоб це було естетично красиво і гідно, і щоб те чи інше «па» не сприймалося кострубато, незграбно, важко або навіть бридко.
- Вільний танець
- Музичні рухи
- танець модерн
- джаз-модерн
- контемпорарі-денс
- контактна імпровізація
- буто
- сценічний брейк-данс
- Hip-Hop
- House
- Trance
- Тектонік
- Strip-Dance
- Джампстайл
- Шафл
- DnB step
- Girl Style
- варс(модний у Польщі та Чехії в 1970-х)
четверг, 26 марта 2020 г.
Розтяжка для дітей: користь чи шкода
Багатьох батьків хвилює той факт, що практично всі професійні гімнасти страждають від порушень опорно-рухового апарату. Саме тому деякі так побоюються включати в фізкультуру своєї дитини практику розтяжки, боячись завдати шкоди ще не сформованому дитячому організму.
Дійсно, регулярне розтягування на межі можливостей, яке практикують гімнасти, може призвести до проблем функціонування рухової системи: суглоби швидко зношуються, створюючи найбільш сприятливі умови для розвитку остеохондрозу і ряду інших захворювань.
Однак якщо гімнастика або хореографія практикуються виходячи з бажання дитини та якщо такі заняття приносять йому задоволення, тоді помірна тренування на розтяжку піде лише на користь дитячого тіла.
Вона допоможе нормалізувати тонус м’язів дитини, зміцнить і вирівняє поставу; зніме напругу, активізуючи тим самим відповідні мозкові структури, що в підсумку обернеться на користь розвивається психіці.
Тому не варто боятися того, що розтяжка може завдати шкоди дитячому організму – важливо лише правильно підібрати комплекс вправ виходячи з бажань малюка.
Подписаться на: Сообщения (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар